KINA DOSYASI / TÜRKİYE’DE İLK DEFA GÜNDEME GETİRİYORUM

UFO, Kaçırılmalar ve Yakın Karşılaşmalar konusunda yine bir ilki gündeme getirdim ve uzun süredir üzerinde çalıştığım “Kına” dosyasını sizlerle paylaşmaya başladım.

Birkaç paylaşımdan sonra Türkiye’den ve yurt dışından o kadar çok mesaj ve fotoğraf geldi ki konunun mutlaka bilimsel ve tıbbi anlamda incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kısaca; yakın temas ve kaçırılma yaşayan kişiler geri döndüklerinde ellerinde, ayaklarında ya da vücutlarının diğer bölümlerinde kınaya benzer, kızıl-kahve renkli lekelerle uyanıyorlar.

Bu lekeler bir gece içinde aniden ortaya çıkıyor. Ciltte herhangi bir kaşıntı, yanma veya alerjik reaksiyon olduğunu gösterir rahatsızlık yok.

Lekeler parça parça ve dağınık halde, sanki ellere boya bulaşmış gibi. Su, sabun, deterjan ve hatta çamaşır suyuyla bile temizlenmiyor. Kişinin cilt yapısına bağlı olarak birkaç gün içinde siliniyor. Bazı kişilerde tekrarlanan kaçırılmalar sonrasında aynı kahverengi lekeler yeniden beliriyor.

Türkiye’de ve yurt dışında doktora gidenler, dermatoloji uzmanlarına başvuranlar var. Doktorlar daha önce böyle bir şey görmediklerini, alerji, egzama, enfeksiyon ya da mantar olmadığını söylüyorlar. Yapılan laboratuvar testleri de aynı sonucu veriyor.

Şimdi okuyacağınız tanıklık ve resimler çok değer verdiğim yakın bir dostuma ait. Adını gizli tutuyorum, ama kendi ağzından yazdığı mesajını ve laboratuvar raporunu mutlaka okumalısınız. Eğer siz ya da yakınlarınız benzer bir deneyim yaşıyorsanız lütfen birkaç kare fotoğraf çekin ve izler kaybolmadan doktora gidip tahlil yaptırın.

Bu arada bana konuyla ilgili gelen diğer mesaj ve resimleri de arşivliyorum ve isimler gizli kalmak koşuluyla burada yayınlayacağım.

FARAH YURDÖZÜ

UZUN SÜRELİ BİR TEMAS VE ŞAŞIRTICI BİR İYİLEŞME

1961 İstanbul doğumluyum. Besiktas Atatürk Kız Lisesi ve Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek okulu Radyo T.V. bölümü mezunuyum. 4 yasımdan 32 yasıma kadar duru görü deneyimlerim oldu. Genellikle kaza, yangın, ölüm gibi felaketleri vizyon olarak olay olmadan önce görüyordum. 1993 yılında vizyon olarak gördüğüm yangın 1 saat sonra gerçekleşince çok korktum ve üzüldüm.

4 yaslarındayken yesil kısa boylu uzaylılar tarafından büyük bir uzay gemisine alındım.

Evlendikten sonra da devam etti vizyonlar. Bu arada evlenmeden önce ve evlendikten sonra zaman zaman  duvarlardan bazı varlıklar giriyordu,  çesitli yüzler seklindeydiler, vücutları yoktu, yuvarlak yüzler, gülüyorlardı ve geceleri esime  saldırıyorlardı, onları defalarca kovaladım. Kesinlikle uzaylılara benzemiyorlardı. Hiç uzaylılar ile alakaları olmadıkları için bu gelenlerin enerjisel, bedensiz, ruhsal varlıklar olduklarını düşünüyorum. Hem uzaylıları hem de bedensiz varlıkları gördüğüm için aralarında fark olduğu kanaatindeyim. Eşimden ayrıldıktan sonra enerji varlıklar beni hiç rahatsız etmediler. Onlarla hiç iletişimim olmadı, zaten olmasını da istemem.

  • Temmuz 2017 de sol elimin parmakları uyuşmaya başlamıştı. Baltalimanı kemik hastanesi çeşitli testlerden sonra karpal tünel sendromu ve boyun fıtığı teşhisi koydu. Fizik tedavi önerdiler. Ben de fizik tedavi görmeye basladım. 24 seans alacaksın dediler. basladım. 12 seans almıştım ama geçmiyordu hatta parmaklarımdaki uyuşma neredeyse kolumun tamamına yayılmış elimi kullanamaz hale gelmiştim..

  • Ertesi sabah 4.8.2019 da kalktığımda sol elimin neredeyse tamamı kınalıydı.Ve kolumdaki parmaklarımda ki uyuşma tamamen geçmişti.  Şoktaydım ama sevinçliydim.Gece olan bitenle ilgili hiç bir şey hatırlamıyordum. Sadece elimdeki kocaman kına izi vardı.Seni aradım, konuştuk ve bilimsel araştırma yaptırmamı, cildiye ye gitmemi, elimdekinin boya veya mantar olup olmadığını ciddi bir laboratuvarda tetkik ettirmemi tavsiye ettin.
  • Biruni laboratuvarına gidebilmiştim. Testin sonuçları 3. dosyada. Tabii ki mantar ya da boya değildi kına izi, raporla kanıtlı. Cildiyenin en yakın tarihi 15 gün sonrası içindi. 19.8.2017 tarihine randevu aldım. Randevuyu almıştım almasına ya iz ertesi gün kaybolmaya başlamış ve gecesine tamamen kaybolmuştu. Ben cildiye ye ne gösterecektim. İz umarım yeniden oluşur/ oluşturulur diye düşündüm. Gerçekten de 19.8.2017 sabahı kalktığımda sol elimde üçgen seklinde  evvelkinden daha küçük şekilde bir iz vardı.

  • Cildiye doktoru çeşitli kan testleri yaptı ve bu ize neden olacak hiç bir duruma, bozukluğa rastlamadı. Fizik tedavi doktoruna da gösterdim, şaşkınlıktan küçük dilini yutacaktı. 35 senelik doktorum fizik tedavinin sonucunda böyle bir duruma hiç rastlamadım, fizik tedavi aletleri buna sebep olmaz dedi ve ağrım sızım da kalmadığı için tedaviyi sona erdirdi.

  • 9.2017 sabahı uyandığımda bu sefer sağ  dirsek içimde damarımın tam üstünde bir kan çekme izi oluşmuştu. anlaşılan o ki bana sıkı bir checkup uygulamışlardı.

  • Aralık 2018 de çene kemiklerin alt kısmında  4/5 yerde sızlamalar hissettim. K.B.B uzmanına gittim. Tiroid TSH testleri , boğaz sonografisi yaptırdı. 6 adet nodül saptandı rahatsız edici boyutlarda, Hasimoto başlangıcı teşhisi koydu doktor, TSH da yüksekçe çıkmıştı. Takip etmeliyiz, 6 ay sonra dahiliyeye gel, testler tekrar edilsin takip edelim dedi. Bingo 6 ay sonra kontrole gitmeme 1 hafta kala 27.6.2019 da sol elimde kum saatine benzer kına izi ile kalktım ve tabi gece ile ilgili hiç bir şey hatırlamadan. Dahiliye doktoruna gittiğimde her şey neredeyse tamamen düzelmişti. Nodüller ciddi şekilde ufalmış, TSH normale dönmüştü. Doktor  ısrarla nasıl bir tedavi uyguladığımı sordu şaşkınlıkla. Hiç bir şey uygulamadım dedim. Çok ısrar edince de kına olayını ve uzaylılar tarafından tedavi edildiğimi anlattım.
  • İlgiyle dinledi, hiç itiraz etmedi  ( eskiden olsa deli mi bu kadın derlerdi ama artık insanlar uyanıyor, bilinçleri yükseliyor.) Lütfen hiç bir ilaç kullanma ve 2 ay sonra tekrar gel dedi. Ağustos ayında tekrar gittim, tüm kontrollerim yapıldı. Her  şey normal çıktı, nodüllerim de neredeyse hiç yok.

Kaynak: Adını saklı tuttuğumuz hanımefendi.