DERREL W.SIMS – ORION UFO SEMPOZYUMUNDA BİZLERLE OLACAK 16 Mayıs 2020

ORION UFO Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen UFO Sempozyumu 16 Mayıs günü Ataşehir Belediyesi bünyesinde Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Kaçırılmalar konusunda dünyada öncü ve bilimsel çalışmalar yapan, eski CIA görevlisi ve özel dedektif Derrel W.Sims yirmi yıllık dostum. Beni kırmadı ve davetimi kabul etti, sempozyumda çok önemli açıklamalarını bizimle paylaşacak.

Derrel W.Sims uzaylılar tarafından kaçırılan insanlara yerleştirilen mikroçipleri keşfeden ilk araştırmacı. Kendisi de çocukluğundan beri kaçırılma deneyimleri yaşıyor ve hayatını bu konuya adamış bir uzman. UFO ve uzaylılar konusunda size en doğru bilgileri verecek bir araştırmacı.

Orion UFO Araştırma cemiyeti Başkanı Kuzey Atacan ve ikinci başkan Cem Çorapçı bu organizasyonun gerçekleşmesi için hem çok çalıştılar hem de çok büyük fedakarlıklar yaptılar. Sizlerden ricam mutlaka bu sempozyuma gelin , hem ORION gurubuna destek olun hem de hayatınızda sadece bir kere yaşayacağınız Derrel Sims’ten gerçek bilgileri doğrudan dinleme fırsatını kaçırmayın.

Sempozyumda ben de varım aynı zamanda Derrel W.Sims’in çevirmenliğini yapacağım. Ve tabii antik medeniyetler, frekanslar, dünya dışı varlıklar ve inanç bağlantıları gibi pek çok konuda seminer ve programlarını hayranlıkla dinlediğiniz Hacettepe Üni.Öğretim Üyesi Hakan Yedican da sempozyumda bir sunum yapacak. Kısacası hepsi bir araya geldiğinde asla kaçırılmaması gereken bir etkinlik, 16 Mayıs’ta görüşmek üzere.

FARAH YURDÖZÜ